Sposoby płatności:

PRZELEW BANKOWY
po dokonaniu zakupu prosimy o wykonanie przelewu na numer bankowy
63 1750 0012 0000 0000 3336 1246
prosimy pamiętać o wpisanie numeru zamówienia w tytule płatności

GRENKE LEASING

Leasing nowoczesny

To bardzo ceniony za granicą model finansowania nowych technologii, który od teraz dostępny jest również w Polsce. Pozwala swobodnie korzystać z niezbędnych urządzeń bez konieczności posiadania ich na własność. Decyzja o tym, czy ostatecznie sprzęt zostanie wykupiony, czy wymieniony na nowszej generacji, podejmowana jest dopiero przed zakończeniem minimalnego okresu umowy. Dzięki temu przez cały czas trwania umowy klient płaci niższe raty, a najlepszy sprzęt jest zawsze w zasięgu.

Leasing tradycyjny

Klasyczny i najbardziej popularny na polskim rynku rodzaj umowy leasingowej, który zawiera w sobie opcję nabycia przedmiotu leasingu. Charakteryzuje się tym, że po zakończeniu umowy, klient ma prawo nabyć przedmiot umowy za wartość końcową określoną w umowie. Umowa Leasingu tradycyjnego z obowiązkiem wykupu nakłada na leasingobiorcę konieczność nabycia sprzętu za wartość końcową, która również określana jest w umowie.

Jak złożyć wniosek leasingowy?

Wystarczy po wybraniu towaru w naszym sklepie wybrać opcję zapłaty – przelew tradycyjny, a w wiadomości mailowej na adres techwar@poczta.pl przesłać dane rejestrowe firmy oraz numer telefonu kontaktowego. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem i zaproponuje najbardziej dogodną formę leasingu i dostosuje wysokość rat do Państwa możliwości finansowania. Weryfikacja wniosku leasingowego trwa od 15 minut do maksymalnie 24h.

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE (DOSTAWIE)

Przy zamówieniach maszyn wielkogabarytowych należy dokonać przedpłatę zaliczki za zamówiony towar, stanowiącą 30% wartości zamówienia, chyba że ustalone zostanie inaczej.

Płatność przy dostawie nie dotyczy towarów wykonywanych na specjalne zamówienie klienta (dostosowywanych do jego potrzeb, np. wykonywanych na wymiar) - do tych zamówień obowiązuje 100% przedpłaty za zamówiony towar.