Obniżka! Podnośnik nożycowy podprogowy 3,2 tony QJY 3.2-1 CASTEX Zobacz większe

Podnośnik nożycowy podprogowy 3,2 tony QJY 3.2-1 CASTEX

QJY-3.2-1

Nowy

10 399,00 zł

11 500,00 zł

-1 101,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji


Podnośnik nożycowy wysokiego podnoszenia QJY3.2-1


Dane techniczne:

- Nośność     3200 [kg]
- Moc silnika     2,2 [KW]
- Maks. wysokość unoszenia     1720 [mm]
- Czas unoszenia / opuszczania     45 [s] / brak
- Ciśnienie oleju     200 [Bar]
- Zasilanie     230 / 380 [V]
- Waga netto / brutto     650 / 670 [kg]
- System blokad     podwójny automatyczny elektro-pneumatyczny
- Szerokość całkowita podnośnika     2020 [mm] + skrzynia sterująca
- Odległość między platformami (wewnętrzna)     780 [mm]
- Odległość między platformami (zewnętrzna)     2020 [mm]
- Wysokość bezwzględna podnośnika     330 [mm]
- Wysokość względem poziomu posadzki     0 [mm]

Nożycowy podnośnik samochodowy QJY3.2-1 o udźwigu 3200kg przeznaczony jest do pracy z pojazdami osobowymi i dostawczymi.

Dźwignik ten montowany jest pod posadzką dzięki czemu po jego opuszczeniu całkowicie zrównuje się on z jej poziomem, rozwiązanie takie umożliwia stworzenie w pełni użytecznego przejazdowego stanowiska roboczego, opuszczony podnośnik staje się integralną częścią podłoża umożliwiając przejazd i nie zakłócając istniejących ciągów komunikacyjnych w warsztacie. Jego maksymalna wysokość unoszenia to 1720mm, a minimalną wysokość względem podłoża wynosząca 0 mm umożliwia prace z autami o bardzo niskim prześwicie, takimi jak auta sportowe czy poddane tuningowi zawieszenia. Platformy podnośnika są w pełni niezależne co zbliża go funkcjonalnością do podnośników dwukolumnowych umożliwiając prace z elementami układu wydechowego, linkami hamulca pomocniczego itp.. Innowacyjny system synchronizacji pozwala na prace tylko na jednej z platform dając możliwość wykorzystania dźwignika jako stół roboczy do pracy z motocyklami. Podnośnik wyposażone jest w podwójną mechaniczno-pneumatyczną blokadę bezpieczeństwa zaprojektowaną z myślą bezpieczeństwie użytkownika, jej główną zaleta jest to, że podczas całego procesu użytkowania podnośnika znajduję się ona w pozycji zabezpieczonej i zostaje zwolniona tylko na czas opuszczania poprzez operatora. Rozwiązanie to uniemożliwia pomyłkową dezaktywacje systemu zabezpieczeń i niweluje do zera możliwość niekontrolowanego opuszczenia pojazdu.

W urządzeniu wykorzystano szereg sprawdzonych rozwiązań optymalizujących tępo pracy Twojego warsztatu, jednym z takich rozwiązań jest zautomatyzowane sterowanie jednostka elektrohydrauliczna i systemem blokad bezpieczeństwa.

Montaż został uproszczony poprzez pre-instalację większości elementów już na etapie produkcji, a podnośnik zawiera komplet kotew montażowych.

Na etapie zamówienia istnieje możliwość zmiany zasilania podnośnika z napięcie 400V na napięcie 230V.

Wraz z podnośnikiem klient otrzymuje kompletną dokumentacje niezbędną do prawidłowego użytkowania i konserwacji, umożliwiającą zgłoszenie podnośnika od Urzędu dozoru Technicznego.

Cechy:

- udźwig 3200kg,
- konstrukcja podnośnika i jednostki sterującej przystosowana do montażu w posadzce,
- maksymalna wysokość robocza 1720mm,
- 2 siłowniki hydrauliczne,
- solidna konstrukcja,
- podwójna blokada zapewniająca bezpieczeństwo i stabilność,
- opcjonalne zasilanie 230V,
- certyfikat CE.

Jaka jest największa zaleta podnośnika QJY3.2-1?

Największa zaletą podnośnika QJY3.2-1 jest fakt, że po jego opuszczeniu staje się on integralną częścią posadzki, całkowicie zrównuje się on z jej poziomem co pozwala na niezakłócony przejazd pojazdów i urządzeń warsztatowych przez jego przestrzeń robocza. Idealnie sprawdzi się w wąskich i długich pomieszczeniach.

Jakie są wymagania dotyczące podłoża pod instalacje podnośnika?

Podnośnik wymaga wykonania specjalnej wylewki betonowej, w celu ustalenia szczegółów jej wykonania skontaktuj się ze sprzedawcą.

Jaki olej zastosować w podnośniku?

Olej do podnośnika powinien być HV/HL 46.

Produkty powiązane