Posiadamy już 6 placówek a wszystko po to by każdy

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
Posiadamy już 6 placówek a wszystko po to by każdy

Szkoła Nauki Jazdy Wrocław

Ze szkoleń grupowych skorzystać mogą grupy przyjaciół, rodziny, czy dzieci oraz młodzież będąca na zimowiskach. To dobra forma spędzenia wspólnego czasu, która pozwala jednocześnie korzystać z niższych cen nauki na nartach. Wspólne szkolenie to safe driving i szansa na dobrą zabawę oraz porównanie swoich wiedzy z pozostałymi uczestnikami.

Jednak to dopiero początek Twojej przygody z jazdą konną. Za każdym razem, siedząc w siodle, będziesz rozwijał się współpracy ze zwierzęciem i panowania nad własnym ciałem. Oczywiście musisz szczególnie uważać, bo nawet doświadczonym jeźdźcom zdarzają się upadki z konia. Zwierzę może przestraszyć się nagłego dźwięku, a teren okazać się znacznie trudniejszym, niż myślałeś. Nie uczestniczymy w nieskończoność w czasie jazdy mówiąc, co w danej chwili masz zrobić z obawy o samochód, bo w ten sposób nigdy się nie nauczysz. Podziel się pozytywną energią dając komentarz na swoich social media, google maps i na i -jazdy-360.pl, również za to możesz otrzymać godzinę GRATIS.

Dla doświadczonych jeźdźców proponujemy jazdy w teren lub treningi sportowe. Na obszarze Ośrodka znajduje się duża kryta ujeżdżalnia, dzięki czemu jazda konna możliwa jest przez cały rok niezależnie od pogody. Wszystkie jazdy odbywają się po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej u instruktorów. Doskonalenie techniki jazdy na motocyklu przeprowadzamy na placu manewrowym, torach motocyklowych i w terenie.

Instruktor życzliwy, cierpliwy, zawsze z chęcią odpowiada na wszelkie pytania, udziela wskazówek i rozwiewa wątpliwości kursanta. Jazda odbywała się w przyjaznej atmosferze, bezstresowo dzięki cierpliwości Pana Krzysztofa. Dlaczego nie robimy kursów z innych kategorii?

Kurs na kategorię A składa się z 4 godzin szkolenia z pierwszej pomocy i 20 godzin szkolenia praktycznego. Kurs na kategorię A2 składa się z 4 godzin szkolenia z pierwszej pomocy i 20 godzin szkolenia praktycznego. Kurs na kategorię A1 składa się z 4 godzin szkolenia z pierwszej pomocy i 20 godzin szkolenia praktycznego. Kurs na kategorię AM składa się z 4 godzin szkolenia z pierwszej pomocy i 5 godzin szkolenia praktycznego. Szkolenie okresowe, prowadzone w formie cyklu zajęć, obejmuje 35 godzin zajęć, realizowanych w czasie 5 lat, jednorazowo nie mniej niż jeden moduł szkolenia okresowego – cena jednego modułu 190 zł.

Przeprowadzimy dla niej kurs samochodowy lub motocyklowy. Jeżeli chcesz się z nią wybrać na wycieczkę , podaruj jej chwile przyjemności na samym z Naszych motocykli. Moją pasją jest przekazywanie zdobytej wiedzy moim kursantom. Czerpię dużą satysfakcję z tego, że mogę kształcić młodych kierowców.

To nowoczesna szkoła jazdy, dzięki której mogą Państwo uzyskać kompetencje pozwalające na kierowaniem pojazdami różnych kategorii. Ośrodek Szkolenia Kierowców Linia w Warszawie powstał w 2002 roku, a główny cel jaki sobie postawiliśmy to permanentny rozwój i rozbudowa oferty, wychodzącej poza kursy prawa jazdy. Oferujemy zarówno badania lekarskie jak i psychologiczne - potrzebne by rozpocząć m.in. Współpracujemy wyłącznie ze specjalistami w tej dziedzinie.

Zobacz najważniejsze formalności przed przystąpieniem do kursu na prawo jazdy. U nas możesz skorzystać z przyspieszonych kursów prawa jazdy. Odbywają się one weekendowo a cały kurs możesz zaliczyć w 2 weekendy. Kursy dostosowujemy również do potrzeb indywidualnych.

Posiadamy już 6 placówek, a wszystko po to, by każdy mógł dobrać dogodną lokalizację dla siebie. Można nas znaleźć w 4 lokalizacjach w Krakowie i w Zabierzowie i Wieliczce. W każdej z naszych lokalizacji oferujemy kursy i szkolenia na największym poziomie. Troszczymy się o to, by wiedzę przekazywała kursantom świetnie wyszkolona kadra instruktorów, którzy dysponują fachową wiedzą i bogatym doświadczeniem, a co więcej są pasjonatami w naszej dziedzinie. Kurs nauki jazdy kategorii B kieruje się z 30 godzin teoretycznych i 30 godzin praktycznych w średniej cenie. Kursy kwalifikacji wstępnej dla kierowców z prawem jazdy kategorii D.

Zapisując się na kurs kategorii C + E kursant ma możliwość nauczenia się z ciągnikiem siodłowym z naczepą. Kurs prawa jazdy na ciężarówkę (kat. C) to ważny krok do zdobycia uprawnień kierowcy zawodowego. Pozwala ona na naukę, nawet kiedy nie masz połączenia z Internetem. Jedyny warunek korzystania z niej to wcześniejsze zalogowanie oraz pobranie pytań, na jakie możesz odpowiadać w wersji offline.

Po odebraniu Profilu Kandydata na Kierowcę, wróć do nas i rozpocznij kurs prawa jazdy. Naszym zdaniem podstawą skutecznej nauki jest faktyczne zrozumienie zasad, a nie automatyczne, bezrefleksyjne zapamiętywanie. A w swoich testach każda prawidłowa odpowiedź opatrzona została logicznym wyjaśnieniem.

W Nauce Jazdy Kraków to przede wszystkim określenie kursantowi celów szkolenia i na bieżąco wspólne monitorowanie osiągania Postępów. Jasne i szczere określenie wyników jak również sposoby dojścia do celu. Egzaminy wewnętrzne które w mają za zadanie pokazać nie dociągnięcia a z drugiej strony zbudować wiarę w możliwość samodzielnej jazdy w przyszłości. Bo w swym głębokim przekonaniu Prawo Jazdy Kraków ma tylko wtedy wartość jak w ślad za dokumentem prawa jazdy idą umiejętności.

Komentarze: 2


noavatar.png
Płaczek 2022-04-18

Furt na rodowodzie czerwca przejeżdżali do nas na latko

noavatar.png
Tworek 2022-05-03

Już nieledwie rok po ślubie staliśmy ojcami powabnej córuni, zaś po dwóch latach młodzika.

Top